Hófehér bútorok és egyedi részletek a 28 + 13 m2 alapterületű galériás lakásban
A Belgrád rakparton lévő kettéosztott lakás másik felét tekinthetjük meg lakberendezési látványtervek segítségével, ami inspiráló az új vásárlók számára.
Az eredetileg 60 m2-es alapterület lehetőséget adott két stúdiólakás kialakítására a Belgrád rakpart patinás régi épületében. A polgári lakásokra jellemző, jelen esetben 385 cm-es belmagasság igény esetén lehetőséget nyújt egy elegáns galéria kialakítására, amivel szint a kétszeresére növelhetjük a hasznos alapterületet. A TimeLessDesign lakberendezői lakberendezési látványtervekkel emelik ki a kis alapterületben rejlő lehetőségeket, a fényviszonyok optimális
kihasználását.
A fehér alapokhoz kék és arany színek társulnak, amik finom eleganciát adnak az enteriőrökhöz. Mivel kis alapterületen nappali jellegű tér nem alakítható ki, ezért nagyobb szerepet kap a kényelmes méretű konyha és fürdőszoba tervezése és komfortossá tétele. Ha tetszik ez a lakás, tekintse meg a szintén itt található másik 37 m2-es változatot ide kattintva. A lakberendezők elérhetőségein keresztül még több információ kérhető erről a lakásról. Látványtervezés: 3D Mass.

Látványos, íves lépcső vezet a galériára

Hófehér konyhabútorok arany színű gombokkal

Kényelmes méretű galéria és szekrények ruhatároláshoz

Különálló hálófülke kőmintás tapétával

Bézs fürdőszoba arany színű csaptelepekkel